Program Polreff zawita na konferencji Efektywności Energetycznej infoENERGIA 2017, która odbędzie się 23-24 lutego 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Informacje o możliwościach finansowania w ramach programu, a także o dostępnych narzędziach wspierających modernizacje budynków mieszkalnych realizowanych przez właścicieli, będą prezentowane podczas następujących sesji tematycznych:
Sesja A1 „Efektywne energetycznie budynki” (czwartek 23.02.2017 r., godz. 11.30-15.00) - ukazane zostaną możliwości finansowania poprawy efektywności energetycznej przez banki ze wsparciem PolREFF.
Sesja A2 „Efektywność energetyczna budynków – aspekty techniczne, najnowsze rozwiązania” (piątek 24.02.2017 r., godz. 9.30-12.30) – zaprezentowane zostaną narzędzia dla inwestujących w poprawę efektywności energetycznej budynków, takie jak wirtualny doradca energetyczny i kalkulator oszczędności energii.

Konferencja to doskonały dostęp do najnowszej wiedzy o efektywności energetycznej budynków mieszkalnych, która zostanie zaprezentowana przez ekspertów i firmy wdrażające najnowsze rozwiązania technologiczne. Nad całością czuwa Rada Programowa, której przewodniczym jest prof. Jerzy Buzek, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Premier RP w latach 1997-2001

Serdecznie zapraszamy!

Program konferencji

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Zarejestrowani uczestnicy konferencji będą upoważnieni do bezpłatnego zwiadzania targów.