DLA DOSTAWCÓW

ZGŁOŚ SWÓJ PRODUKT DO LISTY WIRTUALNEGO DORADCY TECHNOLOIGICZNEGO

Program PolREFF skierowany jest również do firm oferujących na polskim rynku energooszczędne technologie, które mogą mieć zastosowanie przy projektach podnoszących efektywność energetyczną budynków mieszkalnych.

Jedną z kluczowych korzyści jest możliwość zgłoszenia oferowanych produktów do interaktywnej bazy danych Wirtualnego Doradcy Technologicznego.

Aby zgłosić dany produkt do bazy należy najpierw upewnić się, że pasuje on do jednej z kategorii technologicznych wymienionych w Liście Zakwalifikowanych Materiałów i Urządzeń Wirtualnego Doradcy Technologicznego.

polreff_dla-dostawcow.jpg


Jeśli chcesz zobaczyć jakie kategorie technologiczne są objęte listą Wirtualnego Doradcy Technologicznego (WDT), kliknij w poniższy link.


LISTA WDTJeśli produkty oferowane przez Twoją firmę są objęte kategoriami technologicznymi listy Wirtualnego Doradcy Technologicznego i chcesz je zgłosić do zarejestrowania, kliknij w poniższy link. Po zarejestrowaniu firmy otrzymasz mailem login i będziesz mógł zgłosić swoje produkty.

ZAREJESTRUJ FIRMĘJeśli zarejestrowałeś już swoją firmę i chcesz zgłosić nowe produkty, zaloguj się do panelu zarządzania swoimi produktami klikając w poniższy link.

ZALOGUJ SIĘ
W przypadku, gdy zgłoszony produkt będzie spełniał kryteria programu PolREFF, zostanie bezpłatnie dodany do listy i pojawi się w dostępnej dla każdego zainteresowanego wyszukiwarce Wirtualnego Doradcy Technologicznego. W ten sposób, zakwalifikowane do programu produkty będą promowane bez ponoszenia żadnych opłat.