WIRTUALNY DORADCA TECHNOLOGICZNY

ZNAJDŹ PRODUKTY KWALIFIKUJĄCE SIĘ DO OTRZYMANIA ULGI TERMOMODERNIZACYJNEJ

Wirtualny Doradca Technologiczny to interaktywny zbiór urządzeń i materiałów zweryfikowanych przez niezależnych ekspertów – inżynierów programu PolREFF pod kątem ich parametrów energooszczędnościowych. W rezultacie każdy z produktów dostępnych w wyszukiwarce spełnia wysokie wymagania techniczne narzucone przez Program Czyste Powietrze oraz umożliwia skorzystanie z Ulgi Termomodernizacyjnej.

polreff_doradca-small.jpg

Wyszukiwanie określonych produktów (np. kocioł, styropian, wełna…) odbywa się za pomocą intuicyjnej wyszukiwarki. Wystarczy kilka minut, aby odnaleźć zweryfikowane produkty, spełniające wysokie kryteria energooszczędności.

Wszystkie produkty znajdujące się w tym zbiorze, kwalifikują się do zwrotu podatku w ramach Ulgi Termomodernizacyjnej (przy spełnieniu wszystkich innych wymogów).

Aby przejść do wyszukiwarki Wirtualnego Doradcy Technologicznego kliknij w poniższy link.

PRZEJDŹ DO WYSZUKIWARKI PRODUKTÓW

KALKULATOR OSZCZĘDNOŚCI

OBLICZ OSZCZĘDNOŚCI

Kalkulator Oszczędności Energii został opracowany przez niezależnych ekspertów – inżynierów programu PolREFF. Kalkulator umożliwia obliczenie szacunkowych oszczędności rocznych w kilowatogodzinach (kWh) oraz polskich złotych (PLN), które będzie można uzyskać po zrealizowaniu planowanej modernizacji domu, czy mieszkania.

PRZEJDŹ DO KALKULATORA 
finanse-small.jpgDLA DOSTAWCÓW

ZGŁOŚ SWÓJ PRODUKT DO LISTY WIRTUALNEGO DORADCY TECHNOLOIGICZNEGO

Program PolREFF skierowany jest również do firm oferujących na polskim rynku energooszczędne technologie, które mogą mieć zastosowanie przy projektach podnoszących efektywność energetyczną budynków mieszkalnych.

Jedną z kluczowych korzyści jest możliwość zgłoszenia oferowanych produktów do interaktywnej bazy danych Wirtualnego Doradcy Technologicznego.

Aby zgłosić dany produkt do bazy, należy upewnić się, że pasuje on do jednej z kategorii technologicznych wymienionych w Liście Zakwalifikowanych Materiałów i Urządzeń Wirtualnego Doradcy Technologicznego.

Wszystkie produkty znajdujące się w tym zbiorze, kwalifikują się do zwrotu podatku w ramach Ulgi Termomodernizacyjnej (przy spełnieniu wszystkich innych wymogów).

polreff_dla-dostawcow.jpg


Jeśli chcesz zobaczyć jakie kategorie technologiczne są objęte listą Wirtualnego Doradcy Technologicznego (WDT), kliknij w poniższy link.


LISTA WDTJeśli produkty oferowane przez Twoją firmę są objęte kategoriami technologicznymi listy Wirtualnego Doradcy Technologicznego i chcesz je zgłosić do zarejestrowania, kliknij w poniższy link. Po zarejestrowaniu firmy otrzymasz mailem login i będziesz mógł zgłosić swoje produkty.

ZAREJESTRUJ FIRMĘJeśli zarejestrowałeś już swoją firmę i chcesz zgłosić nowe produkty, zaloguj się do panelu zarządzania swoimi produktami klikając w poniższy link.

ZALOGUJ SIĘ
W przypadku, gdy zgłoszony produkt będzie spełniał kryteria programu PolREFF, zostanie bezpłatnie dodany do listy i pojawi się w dostępnej dla każdego zainteresowanego wyszukiwarce Wirtualnego Doradcy Technologicznego. W ten sposób, zakwalifikowane do programu produkty będą promowane bez ponoszenia żadnych opłat.